Zdjęcia z drona Kraków

Zdjęcia z drona - Kraków i okolice

Zdjęcia z drona wykonujemy sprzętem, który posiada wysokiej klasy aparaty fotograficzne

Fotografia z drona

Zdjęcia z lotu ptaka to idealne rozwiązanie jeśli chcecie pokazać różnego rodzaju nieruchomości lub inne duże obiekty. Dzięki zdjęciom zrobionym dronem można wyróżnić się na tle konkurencji w ogłoszeniach sprzedażowych.

Panoramy 360°

Zdjęcia sferyczne w 360 stopniach to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zdjęć. Zdjęcia 365 wykonane dronem pokazują znacznie więcej, gdzie użytkownik sam decyduje, który fragment zdjęcia chce oglądać.

Postprodukcja

Zdjęcia wykonane dronem możemy przysłać w formie „surowej” w formacie raw lub obrobione z odpowiednią kolorystyką i kadrowaniem. Zdjęcia gotowe do umieszczenia w ogłoszeniach czy social media

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona podbijają w ostatnich latach rynek nieruchomości. Dobre przedstawienie wizualne oferty ma kluczowy wpływ na ostateczną decyzję klienta.
Zdjęcia nieruchomości z drona
Nasza oferta kierowana jest do osób, którym zależy na niepowtarzalnym przedstawieniu działek na sprzedaż, mieszkań i ich okolic. Badania amerykańskiego rynku wykazują, że oferty nieruchomości zawierające zdjęcia z lotu ptaka sprzedają się o 45% szybciej niż pozostałe. Taka fotografia nieruchomości daje klientowi szansę obejrzeć interesujący go budynek lub działkę z każdej perspektywy i łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Zdjęcia nieruchomości z drona są też przydatne w przypadku dokumentowania postępów w budowie.
Zdjęcia z drona na social media
Zdjęcia nieruchomości z drona prezentują się szczególnie efektownie w mediach społecznościowych. W dzisiejszych czasach to właśnie w tych miejscach prowadzone są najskuteczniejsze działania marketingowe. Fotografia działek/ziemi na sprzedaż umożliwia stworzenie reklam skrojonych pod użytkowników urządzeń mobilnych.

Przykładowe realizacje zdjęć z drona

Galeria pokazuje tylko urywek naszych realizacji fotograficznych wykonanych dronem

Adres:

Zamkowa 66, Kraków

Email:

kontakt@dronednd.com

Godziny pracy:

Pon-Pt: 8 - 16

Strona na sprzedaż!


Ta strona może być Twoja. Zapraszam do kontaktu.
kontakt@mszczesniak.com
https://mszczesniak.com/

This will close in 0 seconds