Filmowanie dronem Kraków

Filmy z drona Kraków

Do nagrywania filmów z drona wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt

Nieruchomości

Oferta dla deweloperów, agentów nieruchomości i osób prywatnych. Nagrywając film z drona można pokazać osiedle, budynek czy ziemię z innej perspektywy dzięki czemu możesz wyróżnić swoją ofertę sprzedażową na tle konkurencji.

Filmy reklamowe

Film z drona to świetne rozwiązanie aby wyróżnić się na tle konkurencji i pokazać obiekt z innej perspektywy niż zazwyczaj go widzimy. Na filmie można pokazać więcej i z szerszej perspektywy.

Montaż filmu z drona

Film nagrany dronem możemy przekazać w formie „surowej” tak jak to nagrał dron ale możemy również zmontować dla Ciebie gotowy film z odpowiednio dobraną muzyką i wybranymi kadrami.

Filmy z drona - Kraków i okolice

Naszym klientom zapewniamy filmowanie dronem. Posiadamy profesjonalne drony, które obsługują operatorzy mający  wiedzę oraz doświadczenie. Nasze filmy nagrane dronem mają wyjątkową jakość i spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów.  Przygotowujemy krótkie filmy reklamowe do social media oraz filmy dla biur nieruchomości, dokumentujące ich ofertę. Działamy także na zlecenie  osób prywatnych. 

Mamy wiedzę oraz doświadczenie, nasi pracownicy potrafią przygotować naprawdę doskonałe filmy w dobrym stylu. Jakość oraz terminowość są dla nas bardzo ważne. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając wysoką jakość działania i pracy. Nasza firma jest renomowana, ma wiedzę i chętnie współpracuje z innymi firmami. Potrzebujesz filmu z danego miejsca? Chcesz zrealizować nagranie imprezy? Zleć nam tę pracę, a na pewno będziesz zadowolony. Profesjonalizm i dbałość o każdego klienta są dla nas zawsze najważniejsze. Warto nam zaufać zawsze, ponieważ wiemy, jak wesprzeć każdego klienta i zaoferować mu doskonałe usługi filmów z drona w umiarkowanej cenie.

Przykładowe realizacje filmów z drona

Przedstawione filmy to tylko część zrealizowanych projektów dronowych przez naszą firm

Adres:

Zamkowa 66, Kraków

Email:

kontakt@dronednd.com

Godziny pracy:

Pon-Pt: 8 - 16

Strona na sprzedaż!


Ta strona może być Twoja. Zapraszam do kontaktu.
kontakt@mszczesniak.com
https://mszczesniak.com/

This will close in 0 seconds